0 0

Krevety White Tiger

Gamberi White Tiger

Vlastnosti:
  • s alkoholem

Zde Vám představuji jednu z mnoha možných příprav krevet. Hlavní předností tohoto receptu je, že vynikne jejich přirozená chuť a kvalita.

  • 20min
  • Porce 2
  • Středně těžké

Ingredience

Úvod

Sdílet

Pojďme si spolu připravit Krevety White Tiger. Navrhuji Vám zařadit tento snadný a rychlý, ale velmi dobrý pokrm do silvestrovského menu. Buď jako předkrm či součást druhého chodu, pokud hodláte připravovat chody na bázi ryb.

Já osobně krevety připravím jako předkrm, ale často je vařím i jako druhý chod večeře pro manžela v průběhu pracovního týdne a jsou vždy velmi pozitivně hodnoceny.

Pro pár rad ohledně výběru, skladování a vyloupávání krevet si můžete přečíst článek, který je k dispozici v sekci Tutoriály nebo na následujícím odkazu:

Jak na krevety

SalvaSalva

You need to or Register to bookmark/favorite this content.

Kroky

1
Hotovo

Mražené krevety necháme nejprve rozmrazit. Ať čerstvé či rozmražené pak dobře omyjeme pod tekoucí vodou. Na pánvi rozehřejeme olivový olej a přidáme na jemno nakrájený stroužek česneku.

2
Hotovo

Vložíme i omyté krevety, zalijeme bílým vínem a posypeme hrubozrnnou solí. Krevety upravujeme na vyšší teplotu po kratší dobu (asi 7 minut z každé strany).

3
Hotovo

Teplem krevety začnou růžovět a stáčet se. Před koncem varu posypeme nasekanou petrželkou a přelijeme citrónovou šťávou.

Hodnocení

Buďte první, kdo k tomuto receptu přidá hodnocení
Čekankové rizoto
předchozí
Čekankové rizoto
Penne s ricottou a rajčaty
další
Penne s ricottou a rajčaty
Čekankové rizoto
předchozí
Čekankové rizoto
Penne s ricottou a rajčaty
další
Penne s ricottou a rajčaty

Přidejte komentář